Здив (филм од 2007): Разлика помеѓу преработките

Додадени 62 бајти ,  пред 3 години
ситна поправка
[проверена преработка][проверена преработка]
(ситна поправка)
(ситна поправка)
[[Категорија:Филмови на корејски јазик]]
[[Категорија:Филмови со Џунг-ву Ха]]
[[Категорија:Филмови со Џи-а Парк]]
[[Категорија:Филмови чие дејствие се одвива во Јужна Кореја]]