Здив (филм од 2007): Разлика помеѓу преработките

Додадени 137 бајти ,  пред 3 години
ситна поправка
[проверена преработка][проверена преработка]
(нова страница)
 
(ситна поправка)
[[Категорија:Филмови од 2007 година]]
[[Категорија:Филмови на Ки-дук Ким]]
[[Категорија:Филмови на корејски јазик]]
[[Категорија:Филмови со Џунг-ву Ха]]
[[Категорија:Филмови чие дејствие се одвива во Јужна Кореја]]