Гоглин: Разлика помеѓу преработките

Одземени 59 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| Верига = [[Козјак (планина)|Козјак]]
| Важност =
| Координати = {{coord|42|13|30.5|N|22|02|42.1|E|type:mountain_region:MK}}
| Прво освојување = непознато
| Без боци со кислород =