Разлика помеѓу преработките на „ФК Стумбрас“

Одземени 76 бајти ,  пред 2 години
(Создадена страница со: {{Infobox football club | clubname = ФК Стумбрас<br />FK Stumbras | image = Податотека:FK_Stumbras.png | current =...)
 
* [http://www.fcstumbras.lt/ Официјален веб-сајт]
 
[[Категорија:Европски шампиони|Стумбрас]]
[[Категорија:Фудбалски клубови од Литванија|Стумбрас]]
541

уредување