Черњагово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 4 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Ред 41:
 
[[Категорија:Бук (општина)]]
[[Категорија:Населени места во Егејска МакедонијаЧеч]]