Разлика помеѓу преработките на „Лубиница“

Додадени 4.984 бајти ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Инфокутија Место во Грција |name = Љубиница |name_local = Βαλάνια |image_map = |periph = Западна М...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Место во Грција |name = Љубиница |name_local = Βαλάνια |image_map = |periph = Западна М...)
(нема разлика)
88

уредувања