Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Infobox Officeholder
|name = ЦветкоNikola УзуновскиCvetkovski
|honorific-suffix =
|image = Cvetko Uzunovski.JPG
Анонимен корисник