Разлика помеѓу преработките на „Василис Левентис“

Додадени 4.813 бајти ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име = Василис Левентис |портрет= Vassilis_Leventis.jpg |px=220px |опис= |род...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име = Василис Левентис |портрет= Vassilis_Leventis.jpg |px=220px |опис= |род...)
(нема разлика)
88

уредувања