Салцбург (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Нема опис на уредувањето
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:АдминистративнаСалцбург поделба(покраина)| на Австрија]]
[[Категорија:Сојузни покраини во Австрија]]