Разлика помеѓу преработките на „Сонцестој“

Додадени 75 бајти ,  пред 1 година
изменета категоризација
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(изменета категоризација)
[[Категорија:Астрономија]]
[[Категорија:Време во астрономијата]]
[[Категорија:Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]