Разлика помеѓу преработките на „Кумчифтлии“

Додадени 3.346 бајти ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Infobox Greek Dimos |name = Орестијада |name_local = Ορεστιάδα |periph = [[Источна Македонија и Тракија]...
(Создадена страница со: {{Infobox Greek Dimos |name = Орестијада |name_local = Ορεστιάδα |periph = [[Источна Македонија и Тракија]...)
(нема разлика)
88

уредувања