Разлика помеѓу преработките на „NGC 5279“

Одземени 17 бајти ,  пред 1 година
с
Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q1991347.
с (Робот: Преместване на 1 междуезикови препратки към Уикиданни, в d:q1991347.)
[[Категорија:Објекти од Новиот општ каталог]]
[[Категорија:Голема Мечка (соѕвездие)]]
 
[[de:NGC 5279]]
1.646

уредувања