Разлика помеѓу преработките на „Муртино“

Одземен 1 бајт ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| [[Грко-католичка црква во Македонија|Католици]]
| 1
| 0,1%
|-
| [[Протестантство во Македонија|протестанти]]
86

уредувања