Разлика помеѓу преработките на „Јохан Фридрих Пфаф“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
[[Категорија:Родени во 1765 година]]
[[Категорија:Починати во 1825 година]]
[[Категорија:Членови на Француската академија на науките]]