Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Македонија“

нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од Berberu) и ја поврати преработката 3807124 на Buli)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Инфокутија Политичка функција
|post = Претседател
|body = <br />Северна Република Македонија
|insignia =Coat_of_arms_of_the_President_of_Macedonia.svg
|insigniasize = 100px
Анонимен корисник