Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

поправка на линк
(апдејт)
(поправка на линк)
| runtime = 40–45 минути
| creator = [[Ентони Е. Зикер ]]
| starring = [[ДавидДејвид КарусоКарузо]]<br/>[[Емили Проктер]]<br/>[[Адам Родригез]]<br/ >[[Канди Александер]]<br/ >[[Џонатан Того]]<br/ >[[Рекс Лин]]<br/>[[Ева ЛаРу]]
| country = {{САД}}
| network = [[CBS]]
1.250

уредувања