Коритски Камен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 59 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| Верига = [[Голешница]] ([[Мокра]])
| Важност =
| Координати = {{coord|41|46|47.1|N|21|29|42.3|E|type:mountain_region:MK}}
| Прво освојување = непознато
| Без боци со кислород =