Разлика помеѓу преработките на „Танцхаз“

Додадени 57 бајти ,  пред 2 години
с
додадена Категорија:Унгарска култура користејќи го HotCat
(Создадено преведувајќи ја страницата „Táncház“)
 
с (додадена Категорија:Унгарска култура користејќи го HotCat)
[[Категорија:Унгарски танци]]
[[Категорија:Унгарска музика]]
[[Категорија:Унгарска култура]]
704

уредувања