Разлика помеѓу преработките на „Бихаќ“

Додадени 45 бајти ,  пред 1 година
+ слика
(Откажано уредувањето 3239097 на уредникот 188.31.6.106 (разговор))
(+ слика)
{{Infobox Settlement <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement-->
|official_name = Бихаќ<br />''Bihać''
| image_skyline= Bihać (collage image).jpg
|settlement_type =
|subdivision_type =Држава