Разлика помеѓу преработките на „АК-47“

Одземени 17 бајти ,  пред 2 години
изменета категоризација
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(изменета категоризација)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:ПушкиАвтомтаски пушки]]
[[Категорија:Оружје]]