Разлика помеѓу преработките на „Оливер Бирхоф“

Одземени 83 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалери на ФК Кјево Верона]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Страници со непрегледан превод]]
13.190

уредувања