Разлика помеѓу преработките на „Оливер Бирхоф“

Додадени 2 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
|height ={{height|m=1.91}}
|birth_date = {{birth date and age|1968|5|1|df=y}}
|birth_place = [[КарслуеКарлсруе]], Западна Германија
|currentclub = [[Фудбалска репрезентација на Германија|Германија]] (Деловен менаџер)
|position = [[Напад (фудбал)Напад]]
13.180

уредувања