Разлика помеѓу преработките на „Оливер Бирхоф“

Додадени 7 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
{{Infobox football biography 3
|name = Оливер Бирхоф
|image = [[File:Oliver Bierhoff, Germany national football team (03).jpg|250px|]]
|image_size = 250px
|fullname = Оливер Бирхоф
|height ={{height|m=1.91}}
|birth_date = {{birth date and age|1968|5|1|df=y}}
13.176

уредувања