Стадион Гоце Делчев: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{dablink|За стадионот во [[Делчево]], видете [[Стадион Гоце Делчев (Делчево)|Стадион Гоце Делчев]].}}
{{Infobox_Stadium |
име = Стадион Гоце Делчев|