Разлика помеѓу преработките на „Лигурија“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sq:Liguria
с (Бот: Интервики за избрани статии за it:Liguria)
с (Бот Додава: sq:Liguria)
 
[[Категорија: Италијански региони]]
 
{{Link FA|it}}
 
[[af:Ligurië]]
[[io:Liguria]]
[[is:Lígúría]]
[[it:Liguria]] {{Link FA|it}}
[[ja:リグーリア州]]
[[jv:Liguria]]
[[sk:Ligúria]]
[[sl:Ligurija]]
[[sq:Liguria]]
[[sr:Лигурија]]
[[sv:Ligurien]]
1.030

уредувања