Универзитет на Југоисточна Европа: Разлика помеѓу преработките

+
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(+)
(+)
*Факултет за јавна администрација и политички науки
*Факултет за современи науки и технологии
 
==Надворешни врски==
*[http://www.seeu.edu.mk/macedonian/index.asp Официјална интернет страна на универзитетот]
 
[[Категорија:Универзитети во Република Македонија]]