Аспарух: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 3 години
[проверена преработка][непроверена преработка]
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
{{владетел почеток}}
{{владетел|[[Бугарски владетели|Хан на Бугарија]]|[[681]]|[[700/[[701]]|-|[[Тервел]]}}
{{владетел крај}}
{{Шаблон:Бугарски владетели}}
3.892

уредувања