Разлика помеѓу преработките на „Нидернверен“

Одземени 4 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
с
Ознака: Изворно уредување 2017
|Straße = Hauptstraße 46
|website = [http://www.niedernwoehren.de/ www.niedernwoehren.de]
|mayor = КлаусТомас ЗехаузенБахман
|party = SPD
}}