Разлика помеѓу преработките на „Тетовско“

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
исправки
с (дефиниција)
 
с (исправки)
 
==Види исто така==
*[[Листа на населени места во Република Македонија#СтрушкиТетовски села|Тетовски села]], според актуелната територијална поделба на [[Република Македонија]].
 
{{никулец}}