Бад Нендорф: Разлика помеѓу преработките

[проверена преработка][проверена преработка]
(нс)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-редврска|Bad Nenndorf}}
* [http://www.badnenndorf.de/ Официјална страница] {{de}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{Градови во Шаумбург (округ)}}
{{ДолнаСаксонија-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Шаумбург (округ)]]