Разлика помеѓу преработките на „Независна Држава Хрватска“

нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 124.239.251.50 (разговор), вратено на последната верзија на Бранител1)
Ознака: Отповикување
|s1 = Социјалистичка Федеративна Република Југославија
|flag_s1 = Flag of SFR Yugoslavia.svg
|s2 = Социјалистичка Република Македонија
|flag_s2 = Flag of Macedonia (1946–1992).svg
|image_flag = Flag of Independent State of Croatia.svg{{!}}border
|flag = Знаме на Независна Држава Хрватска
Анонимен корисник