Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: tr:Jat Havayolları
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: tr:Jat Havayolları)
[[sr:Јат ервејз]]
[[sv:Jat Airways]]
[[tr:Jat Havayolları]]
46.384

уредувања