Спортска сала Куманово: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
{{наводи}}
{{Куманово}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Куманово}}
[[Категорија:Кошаркарски собиралишта во Македонија|С]]
[[Категорија:СпортскиКошаркарски салисобиралишта во Македонија]]
[[Категорија:Спортски зданијасали во Куманово|СМакедонија]]
[[Категорија:Спортски зданија во Куманово]]