Елце: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 3 години
Замена на Image:Wappen-Elze.png со Image:Wappen_Elze.png (од страна на CommonsDelinker поради: duplicate file).
сНема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
(Замена на Image:Wappen-Elze.png со Image:Wappen_Elze.png (од страна на CommonsDelinker поради: duplicate file).)
|image_photo = Elze Rathaus.jpg
|image_caption = Градското собрание во Елце
|image_coa = Wappen- Elze.png
|lat_deg = 52 |lat_min = 7 |lat_sec = 00
|lon_deg = 9 |lon_min = 44 |lon_sec = 00