Разлика помеѓу преработките на „Народна банка на Македонија“

с
== Надворешни врски ==
* [http://www.nbrm.mk/ Официјална страница на Народната банка на Република Македонија]
 
{{Економија на Македонија}}
 
[[Категорија:Народна банка на Република Македонија| ]]