Јусуп Абдусаломов: Разлика помеѓу преработките

Промена на никулецот
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Мала промена)
(Промена на никулецот)
* [http://sports.espn.go.com/oly/summer08/fanguide/athlete?id=16750 Профил на Јусуп Абдусаломов на веб страната на ESPN спорт]
 
{{СпортистБорење-био-никулец}}
 
[[Категорија:Таџикистански борачи]]