Ставрополски Крај: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Replaced raster image with an image of format SVG.)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Ставрополски крај| ]]
[[Категорија:Краеви во Русија]]
[[Категорија:Северен Кавказ]]