Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Планини во Македонија“

с
нема опис на уредувањето
с
с
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Име
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Висина (м)
! rowspan=11 | {{navbarнавлента|Планини во Македонија|plain=1}}
[[Податотека:Šar Mountain, Macedonia.jpg|граничник|160п|Шар Планина]]
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Ранг