Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Планини во Македонија“

с
нема опис на уредувањето
с
с
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Висина (м)
! rowspan=11 |
[[FileПодатотека :Šar Mountain, Macedonia.jpg|граничник|центар|200п|Шар Планина]]<br><center>[[Шар Планина]]</center>
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Ранг
! align=center style="background:#f5f5f5;" | Име