Отвори го главното мени

Промени

Одземени 119 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
* Група Пратеници
* 10.000 граѓани со право на глас во Македонија
* Владата на Република Македонија
 
{{никулец}}
 
[[Категорија:Право]]
Анонимен корисник