Коџи Наката: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|countryofbirth = [[Јапонија]]
|nationality = {{JPN}}
|height = {{Height|m=1.82}}
|position = [[Одбранбен играч (фудбал)|Одбранa]]
|currentclub =