Swiss International Air Lines: Разлика помеѓу преработките

с
Категоризирање
(Swiss International Air Lines)
с (Категоризирање)
[[sv:Swiss International Air Lines]]
[[zh:瑞士國際航空]]
 
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
[[Категорија:Авиокомпании од Швајцарија]]
721

уредување