Македонски Авиотранспорт: Разлика помеѓу преработките

с
Категоризирање
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Категоризирање)
[[sr:MAT Македонски авио транспорт]]
[[vi:MAT Macedonian Airlines]]
 
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
[[Категорија:Авиокомпании од Македонија]]
721

уредување