Разлика помеѓу преработките на „КК АВ Охрид“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
* [http://basketball.eurobasket.com/team/FYR-Macedonia/Ohrid-AV/21010?Page=0 Профил на КК АВ Охрид на Eurobasket.com]
 
{{Шаблон:Кошаркарска прва лига 2017/2018/2019}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:АВ Охрид}}
[[Категорија:Македонски кошаркарски клубови]]