Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

додаден/изменет шаблон
(дополнување)
(додаден/изменет шаблон)
 
{{Нормативна контрола}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Саркози, Никола}}
[[Категорија:Француски политичари]]
[[Категорија:Претседатели на Франција]]