Разлика помеѓу преработките на „Преспански договор“

с
с
{{Повеќе слики
| direction = vertical
| image1 = ProMacedonianreferendumbillboard2018Pro Macedonian referendum billboard 2018.jpg
| caption1 = Билборд на кампањата „Излези ЗА Европска Македонија“ во [[Дебар]] на [[албански јазик]]
| image2 = Macedonianreferendumboycottposter2018.jpg
11

уредување