Разлика помеѓу преработките на „Сашко Коцев“

Додадени 12 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|занимање = глумец<br>водител
}}
'''Сашко Коцев''' (роден на {{роден на|28|ноември|1981}} во {{роден во|Куманово}}) — македонски театарски, филмски и телевизиски глумец, стендап комичар и водител.најјак
 
==Биографија==
Анонимен корисник