Предлошка:Фудбалер-никулец: Разлика помеѓу преработките

Interwiki:+zh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Interwiki:+zh
Ред 8:
[[fr:Modèle:Ébauche/paramètres footballeur]]
[[ja:Template:Footybio-stub]]
[[zh:Template:Soccer-bio-stub]]
</noinclude>
6

уредувања