KFC: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Брза храна користејќи го HotCat)
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{викификација}}
 
[[Податотека:Kentucky Fried Chicken 201x logo.svg|мини|Лого]]