Разлика помеѓу преработките на „Тел Авив (округ)“

с
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
 
==Поврзано==
{{Portal|Израел|Flag of Israel.svg}}
* [[Израел]]
* [[Окрузи во Израел]]